ШЕРСТЮК РОМАН ПЕТРОВИЧ

Шерстюк Роман Петрович – д.е.н., доцент кафедри

      Протягом 2002 – 2006 рр. навчався у Тернопільському державному економічному університеті на факультеті Банківського бізнесу, по спеціальності Банківська справа. У 2006 р.  здобув кваліфікацію бакалавра з банківської справи.

            У 2006 – 2007 рр. навчався у магістратурі Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю банківська справа, отримав диплом магістра з відзнакою. Під час навчання займав посади студентського декана, голови профбюро факультету,  нагороджений грамотою Тернопільської ОДА та стипендією Верховної Ради України.

        З 2005 до 2007 рр. пройшов підготовку за програмою офіцера запасу Національного університету  “Львівська політехніка”, військовий інститут на базі Тернопільського національного економічного університету.

             Протягом 2007 – 2014 рр. працював у Тернопільській обласній дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль», займав посади від економіста до начальника відділення. Під час роботи у АТ «Райффайзен Банк Аваль» був тренером школи менеджерів з продажу базових продуктів та нагороджувався нагородами з ефективності продажів. Здобув сертифікат «Обслуговування найвищої якості» та брав участь у впровадженні програми підвищення ефективності продаж.

             З 2010 року був прикріплений до аспірантури Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) для дозавершення та захисту дисертації. У 2012р. захистив дисертацію та йому було присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук.

          Протягом 2014 р. працював у АТ «Укрсиббанк» займав посади персонального фінансового консультанта та начальника відділення.

       З грудня 2014 року працює на кафедрі управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Тернопільського національного технічного університету імені Імені Пулюя.